• https://www.facebook.com/unalkayakirsehir
 • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905549585399
 • https://www.twitter.com/unalkaya40
 • https://www.instagram.com/unalkaya40
 • https://www.youtube.com/bozkırınsesi
 • Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
Ünal Kaya - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan - Kırşehir - Ahilik - Neşet Ertaş
  • Cumhurbaşkanımız Sn. R.TAYYİP ERDOĞAN'ın "ONUR KONUĞU" olduk.
  • Türkiye'nin gündemine oturan yapmış olduğumuz ÖRNEK DAVRANIŞ ile Kardeşim Soner KAYA ve Ailesi ile birlikte Cumhurbaşkanımız Sn.Recep Tayyip ERDOĞAN ve Emine ERDOĞAN Hanfendinin Cumhurbaşkanlığı Kulliyesinde misafirleri olduk.
  • Bozkırın Tezenesi NEŞET ERTAŞ
  • Neşet Ertaş Anma Programları, Neşet Ertaş adına Tv Programları, Neşet Ertaş adına Kitap çalışmalarım devam etmektedir.Hollanda'da 2002, İzmir'de 2006 yıllarında beraber olduk sohbet etme şansına sahip olduk.Tv programları yaparak KIRŞEHİR VE ABDAL BOZLAK KÜLTÜRÜNÜ yaşatmam için kendisine verdiğim sözü tutuyor rahmet, minnet ve şükranla anıyorum.
  • VEKİL GAZETESİ - "Sizin ve Sözünüzün Vekili"
  • VEKİL GAZETESİ İmtiyaz Sahibi Ünal KAYA "Vekil Gazetesini kurarak bölgemizde yaşayan insanlarımızla içli dışlı olup "Simit Vekil'den Çay Esnafdan" anlayışı ile Devletimizin yetişemediği alanda fayda sağlamak, sorun çözmek, çözüm önerileri oluşturmak.YIKICI değil YAPICI olmak.Ben Ülkemi Seviyorum
  • BOZKIRIN SESİ GAZETESİ - "Ücreti ÇANAKKALE'de Ödenmiştir"
  • Bozkırın Sesi Gazetesi İmtiyaz sahibi ÜNAL KAYA bu gazete tamamen Kültürel ve tanıtım amaçlı ÜCRETSİZ olarak çıkarılan 82 Vilayet 26 Ülkeye ulaştırılan Aylık Kültürel Gazetedir.Amacımız KÜLTÜREL VE TARİHİ değerlerimize sahip çıkıp tanıtmak.
  • AHİLİK PROGRAMLARIMIZ - GENÇLERE SEMİNER - AHİLİK KUTLAMA - AHİLİK KONFERANSLARIMIZ
  • AHİLİK ile alakalı çalışmalarımızda AHİSİAD - ESENLER BELEDİYESİ - İSTANBUL VALİLİĞİ - MİLLİ EĞİTİM - DÜNYA KIRŞEHİRLİLER DERNEĞİ gibi Kurum ve kuruluşlarla birlikte sunumunu yaptığım, seminerler verdiğim, konferans ve programlara katıldığım projelerde yer almaktayım. AHİLİK sanayileşmenin ve üretimin adıdır. AHİ EVRAN-I VELİ gibi "AKIL, AHLAK ile çalışıp üreteceğiz.Kusurlu Mal üretmeyeceğiz.Çıraklık, Kalfalık, Ustalık yolu ve yordamı YENİ TÜRKİYE'nin YENİ VİZYONUDUR
NEŞET ERTAŞ ANMA PROGRAMI - MALTEPE
Maltepe Belediyesi - Ander Anadolu Ozanlar Derneği ile gerçekleşen Neşet Ertaş anma programına konuşmacı olarak katıldık.
ÜNAL KAYA-SONER KAYA Örnek Davranış
"Hamile eşi için kaysı ve erik aldı.Hayırlı bayramlar abi erik ve kaysı aldım eşim hamile hakkını helal et diyen Kırşehirli
Cumhurbaşkanınımızın "ONUR KONUĞU" Olduk
Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN ile Emine ERDOĞAN'ın Kaya ailesi olarak Onur Konuğu olduk.
KANAL AVRUPA Ünal KAYA HABER DOSYASI
Mahsenli Ali Efendi Anma etkinlikleri ve Mahsenli Belediye Başkanı Kadir PETEK ile röportajımız
TRT HABER NEŞET ERTAŞ CENAZE TÖRENİ - CANLI
Neşet Ertaş Cenaze Töreninden Ahi Evran Cami Kırşehir'de Ünal Kaya Neşet Ertaş'ı anlatıyor
Neşet ERTAŞ "Saygı Gecesi" Ünal KAYA
Esenler Belediyesi Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa kampüsü konser alanı Neşet Ertaş'a saygı gecesinde Ünal KAYA konuşuyor.
ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI EŞLEŞMESİ SHOW TV
Ziraat Türkiye Kupası kura çekimi değelendirmesi Ünal Kaya TFF İstinye Merkez Bina Kırşehirspor - Nevşehirspor
TGRT HABER - ÜNAL KAYA MİLLETVEKİLİ A.ADAYI
Neden İstanbul'dan Milletvekili Aday Adayı Oldum.
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'a TÜRKÜ
Cumhurbaşkanı Recep TAYYİP ERDOĞAN'a Türkü Sözleri Yazdık Noter onaylamadı
PENDİKLİ TV - ÜNAL KAYA MİLLETVEKİLİ A.ADAYI
Neden İstanbul'dan Milletvekili Aday Adayı Oldum.
BİZDEN SÖYLEMESİ AHİLİK BİTİYOR MU?
Akdeniz Tv Bizden Söylemesi programı Röportajımız Ankara'da Ayakkabı Ustası Kasım Özçelik ile gerçekleştirdik.
VAKİT TÜRKİYE VAKTİ VAKİT BİR OLMA VAKTİ
VAKİT Yedi düvele karşı mücadele eden ecdadın mirasına sahip çıkma VAKTİDİR.

TUZLA' AK PARTİ "SEVGİ YÜRÜYÜŞÜ"

Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçimleri 24 Haziran 2018 öncesi, seçim çalışmalarımızın sonuna yaklaştığımız bu günlerde Aydıntepe 100. Yıl Caddesi'nden başlayıp, İçmeler'e kadar Milletvekili adaylarımız, Belediye başkanımız, İlçe Başkanımız

Ak Parti İstanbul 1.Bölge Milletvekili aday adayı Ünal KAYA'da ön safda yer alarak halkı selamlayıp karanfil dağıttı.

AK Parti Tuzla İlçe Teşkilatı Aydıntepe Mahallesi’nde başlayıp İçmeler Mahallesi Meydanında biten “Sevgi Yürüyüşü” düzenledi.

AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Suat Durak’ın seçim çalışmaları kapsamında düzenlediği “Sevgi Yürüyüşüne” İstanbul Milletvekili Adayları Fuat Kinsiz, Oktay Tan, İl Yöneticisi Tuzla Koordinatörü Gülten Durdu, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Kadın Kolları Başkanı Derya Bacacı, Gençlik Kolları Başkanı Hakan Yıldızcı, BBP Tuzla İlçe Başkanı Cüneyt Şahin, Tuzla Belediye Başkan Yardımcıları Ahmet Çabuk, Serhan Kural, Mehmet Çelikel,  AK Parti Tuzla Belediye Meclis Üyeleri, İlçe Yönetimi, Mahalle Teşkilatları ve partililer katıldı.

 TUZLA' AK PARTİ

 TUZLA' AK PARTİ

 TUZLA' AK PARTİ

 TUZLA' AK PARTİ

 TUZLA' AK PARTİ

 TUZLA' AK PARTİ

 TUZLA' AK PARTİ

 TUZLA' AK PARTİ

 TUZLA' AK PARTİ

 TUZLA' AK PARTİ

 TUZLA' AK PARTİ

Aydıntepe Mahallesi Sosyal Tesislerinin bulunduğu alandan başlayıp İçmeler Meydanında son bulan “ Sevgi Yürüyüşüne” vatandaşlar gerek balkonlarından, gerekse yollarda el sallayarak destek verdiler.

İçmeler Meydan son bulan “ Sevgi Yürüyüşü”nde bir konuşma yapan AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Suat Durak, “Aşk ile çıktık biz yola. Aşkımız Vatan, yolumuz Dava, gücümüz Millet,

sözümüz hizmet. Esir edilmeye çalışılan milletimizin boyun eğmeyen iradesinin sözcüsü olan AK Parti; Vatan sevdalısı AK neferler! Bugün aşk ile çıktığımız kutlu yolda, menzil bildiğimiz hedefimize doğru ilerlerken, yükümüzün ağırlığını ve sorumluluğunun bilincinde olan dava kardeşlerimiz, kader ortaklarımız, Allah cc bugüne kadar harcadığımız emekleri kabul eylesin inşallah. Vatan sevgisi, Millet Sevgisi ve dava aşkı ile yola çıkmış, yorulmak nedir bilmeyen, korkuyu öldüren, cesaretle esaret prangasını kırmış AK yürekli Hak dava erleri, Seferle yükümlü olduğumuz mücadelemizde Allah cc bizlere zafer nasip eylesin inşallah. Dört yanımız düşmanlarla çevrilirken, içimizde hainler sinsi kumpaslarla bizi zayıf düşürmeye çalışırken bizi ayakta tutan, bir ve beraber kılan davamız vatan sevdamız üzerine,

Kuran ve Bayrak üzerine yemin etmiş vatan sevdalıları olarak bizi bugün burada bir araya getiren Rabbimize bize nasip ettiği için bir kez daha hamd ederiz. Osmanlı’dan beri bize düşman olanlar ile ihanet eden hainlerin ortak yanı olan Türkiye düşmanlığına inat, darbelerle bizi öldürmeye çalışanlara karşı dimdik, bürokrasi ile bizi kendi devletimizden atmaya çalışanlara karşı bugün yine bir arada ve beraberiz. Milli birlik ve beraberliğimiz en büyük gücümüz, Milli ve manevi değerlere bağlılık özümüz, Tek Bayrak, Tek Devlet, Tek Millet

Tek Vatan andımız diyerek yüz yıldır beklediğimiz o kutlu güne yürüyüşümüze devam ediyoruz. 24 Haziran seçimlerinde sorumluluğumuz tarih kadar eski, gelecek kadar sonsuz ve varlığımız kadar büyüktür. İstiklal ve İstikbal uğruna mücadele verdiğimiz bu yolda, demokrasi şehitlerimiz, darbe ve katliamlarda şehit olan dava kardeşlerimiz 24 Haziran sabahı bizlerle olacak ve onlar bu kutlu mücadelede bizlere manevi destek verirken aklımızda ve kalbimizde yer etmiş davamızın önemini bize bir kez daha hatırlatacak.

Vatan ve millet uğruna devletin bekası için yola çıkmak her kişinin değil, ancak yüreği vatan aşkıyla atan er kişilerin işidir. Vatan Millet devlet ve ümmet uğruna çıktığımız bu yolda, bizleri bekleyen mazlumlar için, her gün katledilen masumlar ve Müslümanlar için, Ümmet-i Muhammed için, Bir kez daha haykırıyoruz ve diyoruz ki Durmak Yok Yola Devam.

Allah cc yar ve yardımcımız olsun inşallah” dedi.

“ Sevgi Yürüyüşü”nde bir konuşma yapan Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’da, “ 16 yıllık iktidarımızda ülke ve millet için birçok hizmet yaptık. Emin olun 2 aylık seçim sürecinde yaptıklarımızı anlatmadık. Sadece ve sadece gelecekte yapacaklarımızı anlattık. Çünkü yaptıklarımız yapacaklarımızın teminidir dedik. Birileri sadece konuştular. Sadece vaat ettiler. Sadece umutlarla oynadılar. Ama nasıl dediğimiz zaman, gelince yaparız diye sağa sola kıvırdılar. Genelde ve yerelde bu ülkeye hizmet etmeye geldik diyen bir Genel Başkan, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde 16 yıldır bu millet için kalbimiz attı, atmaya da devam ediyor” dedi.

Konuşmasına devam eden Başkan Yazıcı, “ Biz bu topraklarda yaşayan 80 Milyon için çalışmaya, 80 Milyon için kalbimizle hizmet etmeye, hizmetkar olmaya gayret ederken, bizi birbirimize düşürmeye çalıştılar ama başaramadılar, başaramayacaklar. 80 Milyon birlik içerisinde 24 Haziran sonrasında da te yürek olup, tek vücut olup bu ülke ve bu coğrafya için çalışacağız. 3 günümüz kaldı. Bütün arkadaşlarımızla Cumartesi akşam 5’e kadar hatta 5’ten sonra da tanıdığımız, bildiğimiz, kafası karışmış eş, dost, arkadaşlarımızla da görüşerek son gün son dakikaya kadar, bütün Tuzla’da yaşayan kardeşlerimizle, akrabamızla, komşumuzla, hemşerimizle beraber biz onlara anlatacağız. Gayret bizden, zafer Allah’tandır. Gazamız mübarek olsun. Recep Tayyip Erdoğan’ı 25 Haziran Pazartesi sabahı Başkan olarak, Türkiye Cumhuriyetine ve Gönül Coğrafyamıza lider olarak getireceğiz” dedi.

920 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
KİMLERLE BERABER OLDUM

BOZKIRIN TEZENESİ

NEŞET ERTAŞ
ÜNAL KAYA


CUMHURBAŞKANIMIZ
Recep TAYYİP ERDOĞAN
ÜNAL KAYA


TBMM BAŞKANI
BAŞBAKAN
BİNALİ YILDIRIM
ÜNAL KAYAMHP GENEL BAŞKANI
DR. DEVLET BAHÇELİ
ÜNAL KAYA


İÇİŞLERİ BAKANI SÜLEYMAN SOYLU İLE ÜNAL KAYA CUMHURBAŞKANLIĞI KÜLLİYESİ ANKARA

İÇİŞLERİ BAKANI
SÜLEYMAN SOYLU
ÜNAL KAYA


 AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI YEREL YÖNETİMLERDEN SORUMLU GENEL BAŞKAN YARDIMCISI EROL KAYA İLE ÜNAL KAYA

YEREL YÖNETİMLERDEN SORUMLU
GENEL BAŞKAN YARDIMCISI
İSTANBUL MİLLETVEKİLİ

EROL KAYA
ÜNAL KAYA


 İstanbul Milletvekilimiz Gümrük ve Ticaret Eski Bakanımız AK Parti Siyasi ve Hukuki İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sn.Hayati YAZICI beyefendi ile birlikteydik. ÜNAL KAYA ADAY

GÜMRÜK VE TİCARET ESKİ BAKANI
RİZE MİLLETVEKİLİ

HAYATİ YAZICI
ÜNAL KAYA


Kayseri Milletvekilimiz E.Enerji Bakanımız Sn.Taner YILDIZ beyefendi ile birlikteydik ÜNAL KAYA İSTANBUL 1. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI AKPARTİ

ENERJİ VE TABİ KAYNAKLAR
ESKİ BAKANI
KAYSERİ MİLLETVEKİLİ

TANER YILDIZ
ÜNAL KAYA


 Sayıştay eski Başkanı Anayasa Mahkemesi üyesi Recai Akyel Ünal Kaya

Anayasa Mahkemesi Üyesi,
Sayıştay Eski Başkanı ve
Cumhurbaşkanı Eski Baş Danışmanı

Doç.Dr. Recai AKYEL
ÜNAL KAYA
ÖDÜL VE PLAKETLERİM
 T.C. ADALET BAKANLIĞI Kırşehir Adliyesi Denetimde Serbestlik ÜNAL KAYA
 T.C. 
ADALET BAKANLIĞI
Kırşehir Adliyesi
Denetimde Serbestlik
"Seminer Plaketi"


TSE Spor Klubü Spora Katkı Sunanlar ÜNAL KAYA
TSE
Spor Klubü
Spora Katkı Sunanlar
"Destek Plaketi"


 T.C. KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ ÜNAL KAYA NEŞET ERTAŞ
T.C.
KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ
"NEŞET ERTAŞ Onur Ödülü"


DARICA BELEDİYESİ Bir Gönül Birlikteliği
DARICA BELEDİYESİ
Bir Gönül Birlikteliği
"Kültür Tanıtım Plaketi"


KOCAELİ Geri Dönüşümcüler Kooparatifi Geri Dönüşüm Sempozyumu “Destek ve Projelendirme Ödülü” ÜNAL KAYA
KOCAELİ
Geri Dönüşümcüler Kooparatifi

Geri Dönüşüm Sempozyumu 
“Destek ve Projelendirme Ödülü” Parlayan Kristal Ödülleri – “Neşet Ertaş Özel Ödülü” Direksiyon Dergisi – ANKARA ÜNAL KAYA
DİREKSİYON DERGİSİ
Parlayan Kristal Ödülleri

YILIN ENLERİ ÖDÜLLERİ
“Neşet Ertaş Özel Ödülü"


 Çevre Ödülleri “Çevre Duyarlılığı Medya Ödülü” – Haysu – ANKARA ÜNAL KAYA
HAYSU
HAYAT İÇİN SU DERNEĞİ
Çevre Ödülleri
“Çevre Duyarlılığı Medya Ödülü”